16 listopada 2017 12:45 | Aktualności

Powiatowe Biegi Przełajowe

W dniach 29.09.2017r. i 06.10.2017r. odbyły się powiatowe biegi przełajowe indywidualne i drużynowe w kategorii dziewcząt i chłopców.

Gospodarzem obu imprez był Zespół Szkół w Długosiodle.  29.09.2017r. nastąpiła inauguracja Powiatowych Igrzysk Sportowych. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Starosta Powiatu Wyszkowskiego – Pan Bogdan Pągowski, Dyrektor Powiatowego Ośrodka Kultury i Sportu w Wyszkowie – Pani Maria Gajewska oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Długosiodle – Pani Dorota Stadnik. Swą obecnością zaszczycił również Wójt Gminy Długosiodło – Pan Stanisław Jastrzębski. Odegrany został hymn Powiatowych Igrzysk Sportowych i zapalony znicz.

W rywalizacji indywidualnej  jak i drużynowej brali udział uczniowie z pięciu szkół ponadgimnazjalnych: Zespół Szkół nr 1 w Wyszkowie, Zespół Szkół nr 3 w Wyszkowie, I Liceum Ogólnokształcące w Wyszkowie, Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie i Zespół Szkół w Długosiodle.

Naszą szkołę reprezentowali:

1. Bartłomiej Kolankiewicz
  2. Dawid Runo
  3. Marcin Pędzich
  4. Jakub Podolak
  5. Damian Brejnak
  6. Albert Kłos
  7. Mateusz Rutkowski
  8. Marcin Soliński
  9. Konrad Lubiak

Jak co roku towarzyszyła nam sportowa atmosfera oraz ciepła kawa i herbata.

Zawody prowadził i komentował Pan Andrzej Rębowski z Powiatowego Ośrodka Kultury i Sportu w Wyszkowie. Trasę i oznakowanie przygotował nauczyciel wychowania fizycznego Pan Andrzej Zdziera.

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji imprez dla pracowników Gminnego Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy licznych zwycięstw w kolejnych zawodach.