04 października 2017 19:13 | Aktualności

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego – 2017/2018

W dniu 4.09.2017r. o godzinie 900 odbyła się uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2017/2018. Wszystkich zebranych – uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły powitała Pani Dyrektor Dorota Stadnik. Tego dnia szczególnie ciepło powitani zostali nowi uczniowie naszej szkoły – klasa I Branżowej Szkoły I Stopnia. W tym roku zawodu uczyć się będą przyszli fryzjerzy, piekarze, stolarze, sprzedawcy, elektrycy i mechanicy pojazdów samochodowych. Uczennica klasy I – Dominika Pędzich, która pierwsza dostarczyła do szkoły wymagane dokumenty, otrzymała od Pani dyrektor drobny upominek.

Wszystkim zebranym Pani Dyrektor życzyła wielu sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy i umiejętności.

Odczytany został również list Pani Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej. W swoim liście Pani Minister zwróciła uwagę na wdrażanie nowej podstawy programowej kształcenia ogólnego oraz podniesienie jakości edukacji matematycznej, przyrodniczej i informatycznej, wzmocnienie wychowawczej roli szkoły oraz bezpieczne korzystanie uczniów z internetu.