16 czerwca 2017 06:33 | Aktualności

Zakończenie roku szkolnego – MATURA 2017

28 kwietnia 2017r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów klasy III Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Gośćmi honorowymi w tym dniu byli Pan Krzysztof Arbaszewski – Naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Wyszkowie oraz Pani Ewa Karczewska – Wójt Gminy Długosiodło, którzy gratulowali słuchaczom ukończenia szkoły.

Po wręczeniu świadectw ukończenia szkoły Pani Dyrektor Dorota Stadnik złożyła gratulacje i zachęciła do dalszej nauki. Gościem specjalnym tego dnia była przedstawicielka firmy Quad/Graphics z Wyszkowa, która przedstawiła ofertę pracy i nauki w zawodzie drukarza. Następnie szkolny doradca zawodowy Pani Beata Sierzan zaprezentowała szkolną ofertę kształcenia w zawodzie technik usług kosmetycznych, technik rolnik oraz technik rachunkowości. Są to szkoły policealne dla dorosłych, które pomagają zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe i stać się bardziej konkurencyjnym na rynku pracy. BO KWALIFIKACJE ZDOBYTE DZIŚ TO PEWNA PRACA JUTRO.