01 lutego 2017 09:36 | Aktualności

WYCIECZKA DO WARSZAWY

Już tradycją naszej szkoły jest zimowy wyjazd do Warszawy na lodowisko i film. 24 stycznia 2017r. uczniowie klasy I, II i III Zasadniczej Szkoły Zawodowej wraz z wychowawcami wyjechali na wycieczkę. Stare Miasto przywitało nas chłodną i mglistą aurą, ale już pierwsze chwile na łyżwach rozgrzały spragnionych zimowych atrakcji. Jeżdżąc podziwialiśmy przepiękną zimowo-świąteczną scenerię Starego Miasta z warszawską syrenką w tle. Humory dopisywały wszystkim łyżwiarzom.

Następnie przejechaliśmy do Centrum Handlowego „Arkadia”, gdzie po przerwie na posiłek w ulubionych miejscach z szybkimi przekąskami obejrzeliśmy najnowszy  polski film pt. „Konwój”. W filmie wystąpiła plejada najlepszych polskich aktorów z Januszem Gajosem i Robertem Więckiewiczem  na czele.

Wycieczka została dofinansowana dzięki sprzedaży bombek bożonarodzeniowych wykonanych w szkole w ramach Dni Wolontariatu.