01 lutego 2017 09:34 | Aktualności

Dzień Babci i Dziadka w Domu z Sercem

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe rodzinne święto. Nie wszyscy jednak mają okazję świętować je w gronie najbliższych. Dlatego nasi uczniowie pomyśleli, że tego dnia zrobią miłą niespodziankę pensjonariuszom Domu z Sercem w Komorowie, w którym wielokrotnie już bywali.

Wraz ze słodkim podarunkiem przekazali również kartę z życzeniami. Mamy nadzieję, że Seniorom smakowały nasze wypieki i że spełnią się nasze życzenia stu lat bez trosk i zmartwień.