22 stycznia 2017 21:41 | Aktualności

25. Finał WOŚP

15 stycznia 2016r. uczniowie z klasy II Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych  wzięli udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, która grała po raz 25. W tym roku orkiestra grała dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Pomimo zimowej pogody humor i determinacja do zbierania pieniędzy udzielała się wszystkim kwestującym.

Nasi wolontariusze to: Katarzyna Ordak, Olga Szymaniak, Arkadiusz Konopka, Marcin Pędzich oraz Marcin Hałatienko.

Oprócz zbierania pieniędzy do puszek w tym roku przygotowaliśmy również fanty na licytację – były to dwa talerze domowego wypieku „Karnawałowych smakołyków”, pieczone przez uczennice klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej – Wiktorię Fusiek i Aleksandrę Naguszewską oraz nauczycieli i pracowników naszej szkoły (Panie: Mariannę Szredzińską, Ewelinę Pędzich, Katarzynę Wróbel, Marzenę Kuleszę i Dorotę Stadnik).

Zebraliśmy kwotę 289,40 zł do puszek i 100 zł z licytacji wypieków, razem 389,40 zł. Najefektywniejszymi wolontariuszami okazali się: Marcin Pędzich i Marcin Hałatienko, którzy zebrali 249,61 zł.

Wszystkim zaangażowanym DZIĘKUJEMY J