09 stycznia 2017 11:41 | Aktualności

Wigilia 2016

Wigilijne spotkanie w naszej szkole odbyło się 20 grudnia 2016r. i przebiegało w bardzo miłej i rodzinnej atmosferze. Wspólne kolędowanie i składanie bożonarodzeniowych życzeń, tego prawie ostatniego dnia w szkole, wprawiło wszystkich w świąteczny nastrój. Podczas spotkania uczniowie wzięli udział w bożonarodzeniowym quizie, który sprawdził ich wiedzę o tradycjach i zwyczajach nie tylko polskich, ale i z całego świata. Następnie Pani Dyrektor wręczyła nagrody w konkursie na najlepsze i najsmaczniejsze pierniki. Nagrodzono następujące zespoły:

I – Dominika Książek, Łukasz Zdunek, Fabian Pędzich

II – Patrycja Soliwoda, Sylwia Solińska, Magdalena Książek, Monika Czechowska, Paweł Mróz

W dalszej kolejności Samorząd Uczniowski wręczył świąteczne upominki i złożył życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły.

Spotkanie zakończyło się wspólną modlitwą i opłatkiem. W kolędowych nastrojach rozeszliśmy się do swoich domów.