KALENDARIUM

KALENDARZ IMPREZ I UROCZYSTOŚCI SZKOLNYCH

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

W ZESPOLE SZKÓŁ W DŁUGOSIODLE

MIESIĄC

DATA

UROCZYSTOŚĆ

OSOBY ODPOWIEDZIALNE

 

WRZESIEŃ

04 .09.

 

 

 

 

1.Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

2. Uroczystości rocznicowe bitwy pod Pecynką i w Sieczychach

3. Sprzątanie świata

4. Organizacja Powiatowych Indywidualnych i Sztafetowych Biegów Przełajowych

5. Powiatowe rozgrywki w piłce nożnej chłopców

1. K.Wróbel

 

2. D.Zdziera, D. Stadnik

 

3. W. Rydzewska

4. A.Zdziera,

 

 

5.A. Zdziera

 

 

 

PAŹDZIERNIK

11.10.

 

16-20.10

 

24.10.

 

 

 

 

 

1. Dzień Edukacji Narodowej

 

2.Tydzień Enigmy

 

3. Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego

4. Lekcja w bibliotece, zapoznanie z zasobami Gminnej Biblioteki w Długosiodle) – kl. I ZSZ, II LO

 

1. K. Wróbel, A.Zdziera

 

2. B. Sierzan

 

3. K.Wróbel

 

4. K.Wróbel,

B. Bednarczyk

 

LISTOPAD

02.11.

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

1.Dzień Wszystkich Świętych – zapalenie zniczy na grobach żołnierzy i przy dębach katyńskich

2. Wyjazd na Galę Przedsiębiorczych Szkół „Impuls”

3.Święto Niepodległości

4. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

5. Międzynarodowy Dzień Tolerancji

 

6. Powiatowe zawody w tenisie stołowym

7. Międzynarodowy Dzień Walki z AIDS

 

 

1. D. Zdziera

 

 

2.B. Sierzan

 

3. D.Zdziera

4. B.Sierzan

 

5. M.Kulesza, M.Zglec-Matwiejczyk,

6. A.Zdziera

 

7. M.Kulesza, G.Borkowska,

 

GRUDZIEŃ

06.12.

 

.

 

 

 

1. Międzynarodowy Dzień Wolontariatu – wyjazd do „Domu z Sercem” List od Św, Mikołaja

 

2. Szkolny konkurs pieczenia pierników

 

3. Wigilia szkolna

 

1. Ks. Andrzej Waszczeniuk K.Wróbel, B.Sierzan

 

2. D. Lewandowska

 

 

3. Ks.A. Waszczeniuk wychowawcy klas

 

 

STYCZEŃ

08.01.

1. WOŚP

 

1. K.Wróbel, M.Kulesza, E.Drózd

 

 

LUTY

 

1. Powiatowe zawody w piłce halowej chłopców

2. Trening strzelectwa sportowego na strzelnicy sportowej.

3. Karnawał w „Domu z Sercem”

1. A.Zdziera

 

2. A.Zdziera

 

3. D.Lewandowska, K.Wróbel

MARZEC

 

08.03.

1.Tradycje wielkanocne

2. Dzień Kobiet

3.Dzień Przedsiębiorczości

 

1. K.Wróbel

2.D.Lewandowska

3. B.Sierzan

 

KWIECIEŃ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.04.

1. Dzień Papieski

2. Szkolny Konkurs „Projekt okładki mojej książki”

3. Udział w rejonowym turnieju „Sprawni jak żołnierze”

4. Udział w rejonowym turnieju                 „O srebrne muszkiety”

5. Dzień Ziemi „Wiosenne sprzątanie i konkurs szkolny”

6. Dzień otwarty

 

7.Pożegnanie klasy III LO

1. Ks. A. Waszczeniuk

2. B.Bednarczyk

 

3.A.Zdziera,

 

4. A. Zdziera, 

 

5. W.Rydzewska, E.Drózd

 

6. B.Sierzan, A.Zdziera, D.Lewandowska

7. E.Drózd

 

MAJ

 

 

 

 

1.Parada Moli Książkowych

2. Święto Konstytucji 3-go Maja - prezentacja

1. B.Bednarczyk

2. D.Zdziera   

 

CZERWIEC

 

 

 

01-05.06.

1. Bieg Gwieździsty

2. Powiatowe Zawody Lekkoatletyczne

3. Szkolny Konkurs „Przysłowia mądrością narodu” – forma dowolna

4. Pożegnanie klasy III ZSZ, uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

1. A. Zdziera,  D.Zdziera

2. A. Zdziera

 

3. B.Bednarczyk

 

4. K.Wróbel, A.Zdziera, P.Rydzewski

                       

 

            Powiatowy Salon Edukacyjny – zgodnie z terminem powiatowym – A. Zdziera

 

 

Zatwierdzony na posiedzeniu Rady Pedagogicznej do realizacji na rok szkolny 2017/2018 dnia ……….....

 

            Zatwierdzony przez Radę Rodziców do realizacji na rok szkolny 2017/2018 dnia ……………………