Plakaty promujące szkolnictwo zawodowe

Dbamy o przyszłość zawodową i pomagamy budować ścieżkę kariery

poprzez realizację projektów zawodoznawczych :

1.     ,, Świadomie wybieram przyszłość”

logo_klucz_do_kariery.png [300x99]

Celemkampanii  jest pokazanie młodym ludziom, iż posiadają pewne typy osobowości zawodowej i sami mogą kształtować własną ścieżkę kariery zgodną z ich osobistymi preferencjami i  predyspozycjami zawodowymi. Uczniowie otrzymali   bezpłatny dostęp do Kwestionariusza  Obszarów  i  Kompetencji Zawodowych ze wskazaniem alternatywnych kierunków studiów i obszarów pracy zawodowej.

Więcej informacji na stronie www.wybieram.kluczdokariery.pl

2.,, Link do przyszłości. Młodzi. Internet. Kariera”logo_projektu2.jpg [95x49]

Celem projektu „Link do przyszłości. Młodzi. Internet. Kariera” jest wspieranie młodych ludzi w planowaniu ich przyszłości zawodowej w sposób szeroki i nieszablonowy, uwzględniając rozwój społeczeństwa informacyjnego i gospodarki opartej na wiedzy. Projekt jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ze środków Microsoft, w ramach inicjatywy „YouthSpark”, oraz Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Spotkania z „młodymi profesjonalistami” to jeden z kluczowych elementów projektu, którzy mają inspirować młodzież do kreatywnego myślenia o swojej przyszłości zawodowej.

Więcej informacji na stronie www.linkdoprzyszlosci.pl

Na bezpłatne konsultacje indywidualne
zaprasza